Tel: (0212) 664 31 17 ( pbx )  -   Fax: (0212) 558 56 33 7/24 Mobil Destek Hattı ( 0533 458 29 15 )
 
anasayfa hakkımızda fiyat listesi Sektörler Bayiliklerini ve Satışını Yapmış Olduğumuz Firmalar İletişim bilgi formu  
 
 
 
 

NALBANTOĞLU İNŞ. ve TES. MALZ. TİC. LTD ŞTİ.

Firmamız Fahri Nalbantoğlu ve Yüksel Nalbantoğlu tarafından 1996 yılında NALBANTOĞLU İNŞ. ve TES. MALZ. SAN. TİC LTD ŞTİ. ünvanı ile kurulmuştur.

  NALBANTOĞLU bulunduğu sektör içerisinde müşterilerinden gelen taleplere en iyi şekilde cevap verebilmek için, dünya çapında üretim yapan; kaliteyi ve fiyatı ön plana çıkarmış firmaların distribütörlüğünü ve bayiliğini yapmaktadır.

  Firmamız müşterilerine sağladığı teknik destek, piyasa ve pazar deneyimi, yerli ve yabancı ürün satış hizmetleri, kaliteli malzeme ve uygun fiyatlar sunması, düzenli ve zamanında ürün teslimi ile Türk Endüstriyel pazarında kendisine haklı bir isim edinmiştir.

  Firma olarak, gelecek hedeflerimizi, kaliteden asla ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla belirlemek prensibine bağlı olarak, inşaat, ısı, endüstri ve tesisat malzemeleri sektöründeki konumumuzu korumak ve daha ileriye götürmek, en önemli amaçlarımız içerisindedir.  Bu doğrultuda, özverili ve iddialı çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz. 'Referanslarımız müşterilerimizdir' ilkesinin özünden hareketle, müşteri portföyümüzün kapsamını süratle genişletmekteyiz.

Misyonumuz;
  Kalite bilinci ve müşteri odaklı, pazarlama anlayışı ile teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek İnşaat ve Tesisat Malzemeleri sektöründe bir numara olmaktir.

Vizyonumuz;
  Müşterilerine, Pazar tecrübesi, bilgi birikimi ve üstün hizmet anlayışı ile teknik mekanik tesisat, ısı ve endüstri malzemeleri konusunda yardımcı olmaktır.

 
Site Created By Netürk Copyright 2009 © Nalbantoğlu İnşaat. Her hakkı saklıdır.   Anasayfa I Hakkımızda I Referanslar I Sektörler I İletişim I Sipariş Formu